Analizy

Aktualizacja GBP/USD, interwał dzienny (Zysk, 380 pipsów), 14.04.2013r.

Podziel się postem:

W analizie długoterminowej, przedstawionej 31.03.2013r., wskazałem na miejsca zakończenia trendu spadkowego. Od tego miejsca rynek urósł już ponad 400 pipsów, zaś od sygnału zysk wynosi 380 p. Sądzę że w tych rejonach można przymknąć część pozycji. Trend średnioterminowy jest nadal wzrostowy choć korekty są jak najbardziej dopuszczalne. Poprzednia analiza opisująca rozpoczęcie nowego trendu – tutaj.

 

Alternatywą dla scenariusza wzrostowego jest wystąpienie korekty prostej. Reagujemy na zmiany w razie niespodzianek. Dla obecnych pozycji zalecane jest ustawienie stopów poniżej „większych” dołków.

 

GBPUSDD

 

Polecam konto forex w firmie Iron FX. Na stronie istnieje możliwość założenia konta za pośrednictwem linka rejestracyjnego.

W miesiącu kwietniu rejestracja objęta jest promocją. Polega ona na zasileniu konta nowo założonego, przez firmę IronFx,  50% dodatkiem sumy wpłaconej.

Ponadto osoby, które wybiorą taką opcję otrzymają wsparcie analityczne w postaci częstych analiz szczegółowych wybranych walorów. Analizy będą przesyłane na maila. Dopuszczam również założenie grupy na skype z dziennymi wymianami zdań oraz wskazaniami na sygnały powstające w skali intra. Proszę pisać w tej sprawie na skrzynkę mailową galeriazyskow@gmail.com.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz