Analizy

Aktualizacja Futures Swiss Franc, interwał dzienny – zysk 150 pipsów, 24.04.2013r.

Podziel się postem:

Kolejna profitująca pozycja z mojego portfela, która notuje zysk 150 pipsów w chwili zamieszczenia wpisu. Walor opisany znacznie wcześniej, ma przed sobą spory ruch spadkowy. Dzisiaj warto część zamknąć i resztę „puścić” dla fantazji rynku. Zysk bardzo interesujący i jak widać na wykresie w bardzo szybki sposób osiągnięty. Bywają na rynku okresy stagnacji, jak również dynamiczniejszych ruchów. Najważniejsze żeby cierpliwie czekać na sygnały płynące z wykresów i odpowiednio na nie reagować.

 

sfm

 

O samym walorze Futures Swiss Franc pisałem wcześniej. Jest to instrument z platformy Iron Fx, która posiada wiele ciekawych możliwości inwestycyjnych na różnych rynkach. Z firmą związałem się stosunkowo nie tak dawno po zapoznaniu z atrakcyjną ofertą i bardzo korzystnymi warunkami – chodzi głownie o niskie spready.

Polecam szczerze założenie konta, więcej informacji w dziele BROKER. Konto natomiast założyć można bezpośrednio pod tym linkiem:

 

https://www.ironfx.com/pl/register?utm_source=305648&utm_medium=ib_link&utm_campaign=IB

 

Osoby zdecydowane na otwarcie rachunku otrzymają od serwisu wielką pomoc w postaci analiz szczegółowych na dowolne walory (więcej korzyści w dziale broker). Jak widać po naszych analizach, cechują się one wysoką skutecznością i poprawnym zastosowanie narzędzi analizy technicznej.

Proszę pisać lub dzwonić w razie dodatkowych pytań.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz