Analizy

Aktualizacja Dax, interwał H4, 17.02.2013r.

Podziel się postem:

W poprzednim wpisie wskazywałem na moment sygnalny. Spadek rozwinął się zgodnie z założeniami (LINK).

 

Po pierwszym impulsie spadkowym czas na odsapnięcie i możliwą korektę. Na tę chwilę widzę dwa scenariusze i oba spadkowe.

 

Pierwszy scenariusz.

Opcja ta zakłada powrót do spadków po wykonaniu korekty abc poprzedniego spadku. W chwili obecnej spadek piątkowy odbył się impulsem w ramach pierwszej fali po czyn powinno nastąpić odreagowanie, jednak w mojej ocenie maksymalnie do poziomów 7690. Według mnie jest to scenariusz podstawowy któremu daję większe szanse powodzenia.

Drugi scenariusz.

Kolejny wariant również zakłada spadek, jednak po wykończeniu korekty złożonej WXY. Oznaczyłem wcześniejszą korektę abc jako W, piątkowy spadek jako X i przyszła zwyżka w ramach fali Y. Całość mogłaby dopełnić korektę poprzedniego spadku i dopiero zapoczątkować większy ruch na południe.

Wariant na tę chwilę o mniejszej szansie powodzenia, ale jak wiadomo na giełdzie nie ma pewnych sytuacji.

 

DAXH4

Podziel się postem:

One Reply to “Aktualizacja Dax, interwał H4, 17.02.2013r.

  1. jsli uzywasz metody 4 linii na RSI to nie powinno byc tam zaznaczonych poziomow 70 i 30 bo wtedy nie maja one sensu bycia. brakuje rowniez dolnych 2 linii na RSI. Cena po przebiciu dolnej linii kanalu, wskazuje nam sygnal do zajecia pozycji na krotko. Byl to ladny zysk.
    Narysuj linie trendu od poprzednio najnizszego dolka do ostatniego dolka.
    Pozdrawiam,

    Jim

Dodaj komentarz