Analizy

Aktualizacja Dax, 20.2.2013r.

Podziel się postem:

Przedstawiam kolejne miejsce ciekawe na zwrot. Poprzednie cena przeleciała nie dając sygnału. Jak stare powiedzenie giełdowe mówi „lepiej stracić okazje niż pieniądze” okazuje się wciąż aktualne.

Dzisiejszy opór również wpisuje się w nieprzypadkowe miejsce geometryczne, jak również wspomniana górna linia kanału pokrywa się w niemal idealnie.  Jeśli sygnał powstałby w strefie oznaczonej czerwonym obszarem oznaczałoby koniec korekty rozbudowanej, o której pisałem dwie analizy wcześniej (proszę zwrócić uwagę na wyliczone wcześniej miejsce zasięgu wraz z sugestią wzrostów do tego rejonu). Zakładałem wówczas możliwość rozbudowania korekty ostatniego spadku o wxy.

Sygnał ma szansę zaistnieć poniżej żółtej przerywanej linii, przy pewnych obwarowaniach technicznych.

 

 

dax20

Podziel się postem:

One Reply to “Aktualizacja Dax, 20.2.2013r.

 1. Witam,
  1.Górna linia kanału powinna być zaktualizowana, co bedzie oznaczać iż cena znajduje się na niej – duże prawdopodobieństwo odwrócenia,wskazują to również ostatnie 7 świec…
  2. Linia oporu na poziomie 7776.5 ostatnie siedem świec wskazują iż jest on bardzo silny , potwierdzenie naszego kanału. Widać to na poprzednich próbach przebicia jego poprzednie świece bardzo wyraźnie to potwerdzają. Jako bardzo znaczący jak również poziom wsparcia 7743.2 co oznacza dla nas iż cena znajduje sie w „potrzasku pomiędzy tymi poziomami.
  3. cena znajduje sie w objęciach formacji „wielkiego brata” , poziomy 7776.5 oraz 7743.2 mają ogromne znaczenie. druga świeca od prawej strony, wyjście ceny z tego objęcia będzie dla nas sygnałem.
  jak widać mamy do czynienia z 3 sygnałami potwredzającymi siebie nawzajem. Bardzo ciekawe ustawienie ceny, prawdopodobieństwo odwrócenia trendu.

  pozdrawiam
  Jim

Dodaj komentarz