Analizy

Aktualizacja CAC40 – H1, ralizacja zysków, 30.10

Podziel się postem:

Po zajęciu pozycji o której pisałem rano (Tutaj), aktualizuję wykres CAC40. Analiza, w której  założyłem korektę prostą z dojściem ceny do górnej linii kanału, rynek dokładnie wykonał założy scenariusz. Pozycje wziąłem w dwóch etapach dość spore, ponieważ stop dla nich nie był za duży, zaś TP stanowił trzy i czterokrotność poziomu zabezpieczającego. Sądzę że zysk jest nie do pogardzenia. Tylko z jednej pozycji zarobek wyniósł ok 300 zł, zatem mnożąc przez klika wychodzi ładna sumka.

 

 

 

Jutro postaram się opisać dokładniej sytuację na tym walorze bo może na nim dziać się sporo w niedługim czasie, gdzie upatruje ładne ruchy i być może ładny zarobek.

 

Zachęcam do korzystania z moich indywidualnych szkoleń z zakresu AT w podejściu praktycznym. Jak widać po moich wpisać i artykułach, prowadzę bardzo odważne analizy w których pokazuję również moje wejścia. Nie piszę po czasie „gdzie można było zarobić” tylko wskazuję miejsca z opisem i następnie pokazuję losy danej pozycji w formie aktualizacji.

Jak narazie efekt moich „zagrań” jest taki że od ponad dwóch miesięcy miałem może jeden Sl a zysk przez ten okres wyniósł ładnych parę tysięcy. Nie piszę o pieniądzach w kategorii sumy bo jest to uzależnione od posiadanego kapitału inwestora oraz jego skłonności do ryzyka. Podaję raczej wartości dla pozycji minimalnych lub jednostkowych.

Wszystkie transakcje opisane są w bieżących oraz historycznych analizach.

 

Więcej na temat szkoleń Tutaj

Podziel się postem:

Dodaj komentarz